KOKORO CUP 2021

Już 29 października 2021 r. odbędzie się 14 edycja turnieju Kokoro Cup. Zmagania najlepszych zawodników karate z Polski i Europy będą sprawdzianem formy przed Wagowymi Mistrzostwami Świata jakie mają się odbyć w przyszłym roku w Kielcach.

8 pasjonujących pojedynków – Super Fights pomiędzy znanymi już kibicom z poprzednich edycji wojowników oraz wiele nowych twarzy. Spodziewamy się pasjonujących pojedynków zarówno w rywalizacji mężczyzn jak i kobiet.

Najbardziej cieszymy się, że turniej znów będzie mógł odbyć się z udziałem publiczności. Dokładne wytyczne sanitarne dla publiczności zostaną podane w późniejszym czasie.  Cena biletów na piątkowy turniej to 30 zł.

Kolejnego dnia tj. 30 października 2021 r. odbędzie się już po raz trzeci turniej dla młodzieży – Kokoro Cup Junior, na który zaproszeni są młodzi adepci karate z polskich i zagranicznych klubów. W tym dniu wstęp dla publiczności będzie wolny. Serdecznie zapraszamy miłośników sztuk walki do dopingowania młodych adeptów karate. Po odbytych turniejach w latach ubiegłych wierzymy, że po raz kolejny dostarczymy Państwu niezapomnianych emocji i widowiskowych walk. Idea walki do końca nie tylko z przeciwnikiem, ale własnymi słabościami jaka przyświeca karate może okazać się niezwykle ważna dla nas wszystkich. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych partnerów i sponsorów, a w szczególności Urzędowi m. st. Warszawy, Dzielnicy Bielany oraz Samorządowi Województwa Mazowieckiego za zaufanie i wsparcie po raz kolejny naszej inicjatywy.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie www.kokorocup.pl jak i  w mediach społecznościowych: Facebook – KOKORO CUP – Kyokushin & K1 oraz Instagram – @kokoro_cup.

Kokoro Cup 14 Poster

Write a comment:

*

Your email address will not be published.