Do KOKORO CUP 2016, które odbędzie się 10 grudnia pozostało niecałe 2 miesiące. Jest jeszcze czas żeby swoim wsparciem stworzyć kolejną edycję tego wyjątkowego turnieju karate…

Szanowni Przyjaciele BKKK i sympatycy karate kontaktowego,

Już za dwa miesiące, w grudniu 2016 roku, w hali sportowej przy ul. Staffa 3/5 odbędzie się po raz dziewiąty KOKORO CUP.
Jako członek komitetu organizacyjnego chciałbym Was bardzo serdecznie prosić o zaangażowanie w ten projekt i o jego wsparcie organizacyjno-finansowe. Ci z Was, którzy już włączali się w przygotowania naszych poprzednich imprez wiedzą, ile satysfakcji i radości daje wspólna praca w tak znakomitym zespole, jaki zawsze tworzymy. Po raz kolejny wspólnie możemy zorganizować turniej, który swoją atmosferą i poziomem organizacyjnym wyróżnia się nie tylko w Polsce ale również w Europie. Zapraszam Was do współpracy.
Po ośmiu latach organizowania gali Kokoro CUP wiemy, jak trudno jest zdobyć środki, by impreza miała właściwą rangę i oprawę. W minionych latach zaangażowanie wielu wspaniałych ludzi pozwalało nam przekonać się, jak wspaniałą sztuką walki jest karate kontaktowe. Nie może być inaczej, gdy jego fundamentem oprócz ducha walki są również wartości etyczne realnie kultywowane w dojo i poza nim. Wierzę, że jak zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc w organizacji dziewiątej już edycji Kokoro Cup.
Mam nadzieję, że również teraz uda nam się połączyć siły i przygotować wyjątkową imprezę, którą na długo będą wspominać uczestnicy oraz kibice. Głęboko wierzę, że karate może przyczynić się do tego, byśmy pracowali z jeszcze większą satysfakcją i świadomością wspólnie wyznawanych wartości.
Liczy się każde najdrobniejsze wsparcie. Prosimy o kontakt mailowy: mariusz@karatebielanski.com.pl lub telefoniczny: 602 315 601.
Mariusz Mazur