Już 5 grudnia 2020 r. odbędzie się 13 edycja turnieju Kokoro Cup. Zmagania najlepszych zawodników karate z Polski i Europy w formule full contact przyjmą w tym roku zupełnie nową formę.

8 pasjonujących pojedynków – Super Fights pomiędzy znanymi już kibicom z poprzednich edycji wojowników oraz wiele nowych twarzy. Spodziewamy się pasjonujących pojedynków zarówno w rywalizacji mężczyzn jak i kobiet. Ze względu na panującą sytuację związaną z epidemią COVID-19 Gala Kokoro Cup 13 odbędzie się bez udziału kibiców ale wszystkie walki jak również szereg pokazów towarzyszących będą transmitowane bezpłatnie online.

Kolejnego dnia tj. 6 grudnia 2020 r. odbędzie się już po raz drugi turniej dla młodzieży – Kokoro Cup Junior, na który zaproszeni są młodzi adepci karate z polskich i zagranicznych klubów. Wierzymy, że po raz kolejny dostarczymy Państwu niezapomnianych emocji potrzebnych szczególnie w trudnych czasach związanych z pandemią. Idea walki do końca nie tylko z przeciwnikiem ale własnymi słabościami jaka przyświeca karate może okazać się niezwykle ważna dla nas wszystkich. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych partnerów i sponsorów a w szczególności Urzędowi Miasta, Dzielnicy Bielany oraz Samorządowi Województwa Mazowieckiego za zaufanie i wsparcie naszej inicjatywy po raz kolejny.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie www.kokorocup.pl jak i  w mediach społecznościowych: Facebook – KOKORO CUP – Kyokushin & K1 oraz Instagram – @kokoro_cup.

Plakat Kokoro Cup 13

Write a comment:

*

Your email address will not be published.